Glashit - podstawki do zniczy
Dotacje dla producenta podstawek pod znicze
podstawki do zniczy
podstawki do zniczy
podstawki do zniczy
podstawki do zniczy
podstawki do zniczy
podstawki do zniczy
Palenie ognia w miejscach pochówku ma wielowiekową tradycję. Wywodzi się ona aż z czasów przedchrześcijańskich, kiedy to odprawiano obrzęd mający na celu przywołanie dusz zmarłych. Światło miało wskazać im drogę do domu i ogrzewać je.
 
Wraz z nadejściem chrześcijaństwa nadal zapalano ogień na grobach zmarłych, ale symbolika tego obrzędu stała się zgoła inna. W chrześcijaństwie ogień, który był potężną siłą, stał się symbolem Boga. Światło jest więc symbolem obecności Boga wśród nas, jest metaforą naszej wiary w życie wieczne. Ogień symbolizuje także radość i prawdę, ponieważ rozjaśnia mroki niewiedzy, niszczy kłamstwo i grzech.
 
Jako firma staramy się kontynuować tradycję wpisującą się w symbolikę światła. Nasze lampiony i znicze łączą przeszłość z nowoczesnością. Od ponad 20 lat wciąż udoskonalamy nasze produkty, starając się sprostać Państwa oczekiwaniom. Dzięki kompleksowemu procesowi produkcji – od projektu do gotowego wyrobu – mamy kontrolę nad każdym elementem przygotowywanych przez nas produktów. Mając na uwadze fakt, że nasze lampiony nie są tylko zwykłym produktem, lecz symbolem pamięci o naszych bliskich, staramy się zapewnić najlepszą jakość i trwałość naszym produktom.
 
Nasza firma ściśle współpracuje z krajowymi dostawcami tworzywa oraz hutami szkła. Wypracowaliśmy technologie i metody, dzięki którym nasze produkty mają niepowtarzalny charakter zarówno w świetle dziennym, jak i w nocy. W naszej ofercie znajdują się produkty przeznaczone zarówno do tradycyjnych wkładów parafinowych, jak i wkładów LED. Znaczną część asortymentu stanowią lampiony i znicze nagrobne, jednak oferujemy także lampiony ogrodowe, które mogą służyć jako dekoracja najbliższego otoczenia. Naszą propozycją staramy się zaspokajać gusta najbardziej wymagających Klientów.
 
Produkty „Glas - Hit” to jednak nie tylko kreacja materiałów, z których powstał produkt. To przede wszystkim wynik naszych ponad dwudziestoletnich doświadczeń, wiele odważnych i jednocześnie ryzykownych decyzji, a także ogromne zaangażowanie naszej rodziny i zespołu składającego się z właściwie dobranych pracowników. Nasze produkty są wyrazem pasji tworzenia, dążenia do doskonałości, patrzenia w przyszłość z zachowaniem pamięci o tradycji.

Od 2002 roku nasza firma jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów Świec i Zniczy.


 
Nasze propozycje
dla Ciebie