Glashit - podstawki do zniczy
Dotacje dla producenta podstawek pod znicze
podstawki do zniczy
podstawki do zniczy
podstawki do zniczy
podstawki do zniczy
podstawki do zniczy
podstawki do zniczy
podstawki do zniczy
podstawki do zniczy
Palenie ognia w miejscach pochówku ma wielowiekową tradycję. Wywodzi się ona aż z czasów przedchrześcijańskich, kiedy to odprawiano obrzęd mający na celu przywołanie dusz zmarłych. Światło miało wskazać im drogę do domu i ogrzewać je.
 
Wraz z nadejściem chrześcijaństwa nadal zapalano ogień na grobach zmarłych, ale symbolika tego obrzędu stała się zgoła inna. W chrześcijaństwie ogień, który był potężną siłą, stał się symbolem Boga. Światło jest więc symbolem obecności Boga wśród nas, jest metaforą naszej wiary w życie wieczne. Ogień symbolizuje także radość i prawdę, ponieważ rozjaśnia mroki niewiedzy, niszczy kłamstwo i grzech.
 
Jako firma staramy się kontynuować tradycję wpisującą się w symbolikę światła. Nasze lampiony i znicze łączą przeszłość z nowoczesnością. Od ponad 20 lat wciąż udoskonalamy nasze produkty, starając się sprostać Państwa oczekiwaniom. Dzięki kompleksowemu procesowi produkcji – od projektu do gotowego wyrobu – mamy kontrolę nad każdym elementem przygotowywanych przez nas produktów. Mając na uwadze fakt, że nasze lampiony nie są tylko zwykłym produktem, lecz symbolem pamięci o naszych bliskich, staramy się zapewnić najlepszą jakość i trwałość naszym produktom.
 
Nasza firma ściśle współpracuje z krajowymi dostawcami tworzywa oraz hutami szkła. Wypracowaliśmy technologie i metody, dzięki którym nasze produkty mają niepowtarzalny charakter zarówno w świetle dziennym, jak i w nocy. W naszej ofercie znajdują się produkty przeznaczone zarówno do tradycyjnych wkładów parafinowych, jak i wkładów LED. Znaczną część asortymentu stanowią lampiony i znicze nagrobne, jednak oferujemy także lampiony ogrodowe, które mogą służyć jako dekoracja najbliższego otoczenia. Naszą propozycją staramy się zaspokajać gusta najbardziej wymagających Klientów.
 
Produkty „Glas - Hit” to jednak nie tylko kreacja materiałów, z których powstał produkt. To przede wszystkim wynik naszych ponad dwudziestoletnich doświadczeń, wiele odważnych i jednocześnie ryzykownych decyzji, a także ogromne zaangażowanie naszej rodziny i zespołu składającego się z właściwie dobranych pracowników. Nasze produkty są wyrazem pasji tworzenia, dążenia do doskonałości, patrzenia w przyszłość z zachowaniem pamięci o tradycji.

Od 2002 roku nasza firma jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów Świec i Zniczy.


 
Nasze propozycje
dla Ciebie